Piwik Reports (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Actions
et: Toimingud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Settings
et: Seaded

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Statistics
et: Statistika

en: Filter
et: Filtreeri

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Reports
et: Raportid

en: Visitors
et: Külastajad

en: Visits
et: Külastused
