Piwik Reports (7.x-3.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
