Piwik Reports (7.x-3.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Statistics
th: สถิติ

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Visits
th: เข้าชม
