Piwik Reports (7.x-3.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Actions
bs: Akcije

en: Overview
bs: Pregled

en: Settings
bs: Postavke

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Statistics
bs: Statistika

en: Today
bs: Danas
