Piwik Reports (7.x-4.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Keywords
az: Açar söz

en: Statistics
az: Statistika

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Visitors
az: Ziyarətçilər
