Piwik Reports (7.x-4.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Custom variables
bo: རང་སྒྲིག་ཐང་།
