Piwik Reports (7.x-4.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Today
eu: Gaur

en: Reports
eu: Txostenak

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Visits
eu: Bisitak
