Piwik Reports (7.x-4.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Actions
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: Filter
mr: गाळणी

en: Reports
mr: अहवाल
