Piwik Reports (7.x-4.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Statistics
sv: Statistik

en: Filter
sv: Filtrera

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: No data available.
sv: Ingen data tillgänglig.

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: Reports
sv: Rapporter

en: Operating system
sv: Operativsystem

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året

en: Browser families
sv: Webbläsarfamiljer

en: Loading data...
sv: Laddar data...

en: Visitors
sv: Besökare

en: Visits
sv: Besök

en: Goals
sv: Mål

en: Page views
sv: Sidvisningar

en: Screen resolution
sv: Skärmupplösning

en: Allowed sites
sv: Tillåtna webbplatser

en: Custom Variables
sv: Anpassade variabler

en: Select site and time period
sv: Välj webbplats och tidsperiod

en: Entry Pages
sv: Ingångssidor

en: Exit Pages
sv: Utgångssidor
