Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Hits
bn: হিট

en: About
bn: সম্পর্কে
