Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
