Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Value
de: Wert

en: Description
de: Beschreibung

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Period
de: Periode

en: Hits
de: Zugriffe

en: Use
de: Benutzung

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Visits
de: Besuche

en: Bounce rate
de: Bounce Rate (Absprungrate)
