Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Hits
he: כניסות

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
