Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Period
id: Periode

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
