Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Hits
ku: سه‌ردان

en: About
ku: دەربارە
