Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Hits
ne: हिट्स

en: About
ne: बारेमा
