Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Period
oc: Periòde

en: Hits
oc: Accès

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
