Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Configuration
pt: Configuração

en: Period
pt: Ponto final

en: Hits
pt: Exibições

en: Use
pt: Usar

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre
