Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى

en: About
ug: ھەققىدە
