Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Period
uk: Крапка

en: Hits
uk: Перегляди

en: Use
uk: Використовувати

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Visits
uk: Відвідування

en: Pageviews
uk: Перегляди сторінок
