Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Statistics
af: Statistieke

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Hits
af: Treffings
