Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
