Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Period
ca: Punt

en: Hits
ca: Accessos

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Visits
ca: Visites
