Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Period
el: Περίοδος

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
