Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Visits
eu: Bisitak

en: Pageviews
eu: Ikusitako orrialde kopurua
