Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Statistics
fa: آمار

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Period
fa: دوره

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
