Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Statistics
hr: Statistike

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Configuration
hr: Postavke

en: Period
hr: Točka

en: Hits
hr: Posjete

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
