Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Period
hu: Pont

en: Hits
hu: Találatok

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Visits
hu: Látogatások

en: Pageviews
hu: Oldalmegtekintések
