Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Period
is: Punktur

en: About
is: Um
