Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Hits
lt: Skaityta

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
