Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Statistics
mn: Статистик

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо
