Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
