Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
