Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Statistics
ro: Statistici

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Configuration
ro: Configurație

en: Hits
ro: Vizite

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
