Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Use
sk: Použiť

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
