Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Statistics
sl: Statistika

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Hits
sl: Zadetki

en: About
sl: O modulu
