Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: About
te: గురించి
