Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Statistics
th: สถิติ

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Use
th: ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Visits
th: เข้าชม
