Piwik Statistic Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Statistics
ru: Статистика

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Period
ru: Период

en: Hits
ru: Переходы

en: Use
ru: Использовать

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Visits
ru: Посещения

en: Pageviews
ru: Просмотры страниц
