Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: Statistics
bg: Статистики

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Hits
bg: Посещения
