Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Statistics
et: Statistika

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Period
et: Ajavahemik

en: Hits
et: Tabamused

en: Visits
et: Külastused
