Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
