Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: Statistics
ja: 統計

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Period
ja: 期間

en: Hits
ja: アクセス数

en: Visits
ja: ビジット
