Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე
