Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ
