Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
