Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்
