Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: minute
be: хвіліна

en: Hits
be: Хіты
