Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Statistics
bs: Statistika

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan
