Piwik Statistic Integration (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: minute
cy: munud

en: Hits
cy: Cyfraddau taro
